top of page

REFERENCE

„Chtěla bych zde poděkovat panu Lukáši Náglovi, realitnímu makléři.

Uvažovala jsem o prodeji svého velkého bytu a koupi menšího. Měla jsem štěstí – mí dobří přátelé mne v té myšlence jednak podporovali, ale zároveň mi doporučili, pro případ, že se do toho pustím, výborného realitního makléře,  který pro ně již něco dělal a s jehož  službami  byli velmi spokojeni. Protože jim věřím, s důvěrou jsem panu Náglovi zavolala. Ano, věřila jsem, že bude dobrý, měla jsem doporučení, ale moje následná zkušenost pak předčila veškerá očekávání. Byla jsem v rukou  dokonalého profesionála, který vše řešil bez prodlení, vše mi vysvětloval jasně, srozumitelně, ale také s taktem, neboť ihned vyhodnotil, že má před sebou velmi nerozhodného a nepraktického klienta. Provedl mne všemi úskalími prodeje, kdy jsem ocenila jeho férovost jak vůči mně, tak i při prezentaci bytu zájemcům, veškeré administrativní úkony spolehlivě a bez průtahů zajistil a vyskytnuvší se organizační či logistické problémy zvládal  s obdivuhodnou rychlostí a vynalézavostí. Má dokonalý přehled o situaci v nemovitostech, čehož dovede využít pro stanovení konkrétní reálné strategie. Znám velmi málo lidí na tak vysoké  profesionální, ale i etické  úrovni. Pan Nágl je jedním z nich a já mu znovu děkuji za jeho perfektně odvedenou práci i následnou pomoc a  podporu.“

PhDr. Lidmila Kaucká

Profesionální = připravený, věcný, dochvilný, poctivý, precizní, bezstresový, trpělivý a navíc milý a usměvavý. Takhle si představuji partnera pro spolupráci.
Vřele doporučuji.

Jana Hauznerová

Tomáš Mareš

Hledali jsme bydlení s manželkou skoro 2 roky. Poznali jsme za tu dobu plno realitních makléřů, ale žádný z nich nesahá panu Náglovi ani po kotníky. Profesionální a lidský přístup, naprostá upřímnost a otevřenost. Děkujeme za veškeré rady nejen při nákupu bytu, ale hlavně pro naši budoucí rekonstrukci. S panem Náglem byla radost spolupracovat. Děkujeme, rozhodně doporučujeme.


Pan Lukáš Nágl nám zajišťoval koupi bytu v Liberci. Vše proběhlo hladce a profesionálně. Vše co pan Nágl slíbil, splnil. Byl jsem moc spokojený. Určitě se na něj opět obrátím.


S panem Náglem mě seznámila náhoda. Jednou jsem našel v poštovní schránce jeho nabídku na prodej, nebo pronájem nemovitosti. A protože jsem v té době uvažoval o prodeji bytu v Lbc, tak jsem se s ním spojil a pozval ho na prohlídku mého bytu. Přišel mladý usměvavý muž s kterým jsem se velmi rychle dohodl. Vysvětlil mi co prodej mého bytu obnáší, co je nutné pro to udělat a že vše zařídí. Ano perfektně zařídil. Dohodli jsme se na ceně, kterou za byt požaduji, na provizi za prodej a on celou věc
bezchybně zařídil. To znamená jednání s kupci, jednání s právníkem, jednání s úklidovou firmou atd. Zařídil profesionálního fotografa na zhotovení fotek a videa mého bytu. Díky této jeho profesionální přípravě byl byt brzo prodán. Po zápisu do katastru jsem měl peníze na účtu a z výjimkou provize, šly všechny statní náklady za panem Náglem. Jeho služby mohu jedině doporučit. 

Slavomír Čepelík

Zdenek Raichart

S realitní společností Naglreality jsme byli maximálně spokojeni. Pan makléř s námi vždy jednal s maximální vstřícností a vyhověl veškerým našim požadavkům. Během
zprostředkování koupi nemovitosti nic neschovával a naopak nám zdělil veškeré informace a upozornil na některé chyby, kterých bychom si možná ani nevšimli.
Vše proběhlo na profesionální úrovni. Pokud budeme znovu řešit něco na trhu nemovitostí, rádi se opět obrátíme na pana Nágla.

Roman Macháč 

Profesionální a seriózní přístup v rámci kompletního zajištění prodeje od pořízení fotografií nemovitosti, po realizaci prodeje a právního servisu. Služby L. Nágla  rozhodně a vřele doporučuji.  

Mojmír Štelzig

Lukáši děkuji za vše, co jste pro mě udělal. Po 30 letech jsem se chtěla konečně odstěhovat z Prahy do svého rodiště na Vysočině. Moc jste mě pomohl a jsem velice spokojená, protože jsem tam kam patřím.   

Miroslava Martinová  


 

bottom of page